Nowe meble duńskiej marki Nichba już dostępne w All4home

 

Naszą ofertę uzupełniły właśnie nowe elementy kolekcji meblowej duńskiej marki Nichba. Od teraz dostępne są minimalistycznie regały oraz niezwykle oryginalna w formie komoda. Kolekcję uzupełniają znane dotychczas biurka, ławki, taborety i półki ścienne. Marka Nichba to także nasze ulubione, minimalistyczne akcesoria łazienkowe. Zapraszamy do obejrzenia pełnej kolekcji produktów Nichba. 

Podstawą marki Nichba była unikalna umiejętność założyciela Nichlasa B. Andersena, który ze stali potrafił stworzyć praktycznie wszystko. Nichba to marka, która wierzy, że kreatywność, tchnie życie w nasze codzienne czynności. Używając stali, trwałego, mocnego materiału, Nichba stworzyła linię produktów o delikatnym wyglądzie. Nichba oferuje wysokiej jakości meble i dekoracje, które są trwałe. Idealne połączenie stylu i funkcji dla domu, biznesu i rekreacji.

Polecane artykuły

Dywany Louis de Poortere kolekcja 2022 już dostępna w All4home

Dywany Louis de Poortere kolekcja 2022 już dostępna w All4home

12-04-2022
Od dzisiaj dostępne są już nowe dywany kolekcji 2022 belgijskiej marki Louis de Poortere. Nam w szczególności spodobały się kolekcje Dedalo, Stellar oraz Baobab. Na uwagę zasługuje także dywan Atlantic Streaks Jefferson i Mad Man liberty gold. Dywany Louis De Poortere są znane w całej Europie. Wartość produktów docenili...
Meble RTV Munari Ravenna są już dostępne w All4home

Meble RTV Munari Ravenna są już dostępne w All4home

14-03-2022
Nowa kolekcja mebli od włoskiej marki Munari jest już u nas. Ravenna to kolekcja stolików RTV, które wykonano z efektownego szkła hartowanego. Elementy kolekcji dostępne są w 4 kolorach szkła z połyskiem oraz 2 kolorach matowych. Stoliki zbudowane są z niezwykłą starannością.
Designerskie misy Texture od włoskiej marki Alessi już dostępne w All4home

Designerskie misy Texture od włoskiej marki Alessi już dostępne w All4home

14-03-2022
Dzisiaj prezentujemy kolejną nowość od włoskiej marki Alessi. Misy z kolekcji Texture to świetny pomysł na prezentację i serwowanie owoców czy ulubionych przekąsek. Głęboka, matowa czerń zdobiona dyskretnym reliefem wygląda doskonale.