Butelka termiczna na wodę Stanley Master 0.65l czarna

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Stanley
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 1-2 dni robocze
  • szt.
  • Cena katalogowa: 277,00 zł
  • Rabat: -27,70 zł (10 %)
  • 249,30 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Butelka termiczna z kolekcji Master amerykańskiej marki Stanley. Idealna na weekendowy wyjazd, do samochodu, pracy lub szkoły. Innowacyjna technologia QuadVac™ zastosowana w serii Master, to dodatkowa izolacja próżniowa między dwoma podwójnymi ściankami. Daje to łącznie cztery warstwy, które gwarantują długie i efektywne utrzymanie temperatury płynów. Zastosowanie próżni pomiędzy dwoma ściankami pozwala na utrzymanie pożądanej temperatury, gorącego lub zimnego płynu przez 18 godzin a lodu nawet do 72 godzin. Butelka wykonana z niezwykle wytrzymałej a jednocześnie wyjątkowo cienkiej (1.0mm) stali nierdzewnej 18/8, naturalnie wolnej od BPA, pomalowana została na kolor czarny grubą warstwą chropowatej farby, dzięki której znakomicie trzyma się dłoni. Korek ze stalowym wykończeniem i silikonową uszczelką daje gwarancję, że płyny nie będą miały styczności z plastikiem. W 100% szczelna. Wszystkie części butelki można myć w zmywarce. Termosy i kubki z kolekcji Stanley Master zostały wyróżnione w 2017 roku prestiżową nagrodą Red Dot Award.

Materiał: stal nierdzewna
Kolor: czarny, srebrny
Wysokość: 27.5 cm
Średnica: 7.6 cm
Pojemność: 0.65 l
Projekt: Stanley USA