Dozownik bezdotykowy Simplehuman srebrny

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Simplehuman
  • Dostępność: 48h - produkt w magazynie
  • Dostawa od: 6,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 246,00 zł
  • Rabat: -34,44 zł (14 %)
  • 211,56 zł

Dozownik bezdotykowy na płyn z pojemnikiem na gąbkę amerykańskiej marki Simplehuman. Produkt wyposażono w czuły sensor, a dozowanie porcji płynu odbywa się bezdotykowo poprzez przysunięcie dłoni do dozownika z jego reakcją w ciągu 0,2 sekundy. Taki rodzaj dozownika zapewnia maksymalna higienę. Dzięki wskaźnikowi łatwo sprawdzić aktualny poziom płynu. Łatwe napełnianie następuje przez szeroki wlew, a końcówka wydająca płyn jest wyposażona w system zapobiegający skapywaniu płynu na blat lub zlew. Produkt jest zasilany 4 bateriami AAA. Dozownik został zaprezentowany również na krótkim filmie, do którego odnośnik znajduje się u dołu strony. Produkt występuje w 3 wersjach kolorystycznych.

Dozownik bezdotykowy na płyn amerykańskiej marki Simplehuman. Produkt wyposażono w czuły sensor, a dozowanie porcji płynu odbywa się bezdotykowo poprzez przysunięcie dłoni do dozownika z jego reakcją w ciągu 0,2 sekundy. Taki rodzaj dozownika zapewnia maksymalna higienę. Dzięki wskaźnikowi łatwo sprawdzić aktualny poziom płynu. Łatwe napełnianie następuje przez szeroki wlew, a końcówka wydająca płyn jest wyposażona w system zapobiegający skapywaniu płynu na blat lub zlew. Produkt jest zasilany 4 bateriami AAA. Dozownik został zaprezentowany również na krótkim filmie, do którego odnośnik znajduje się u dołu strony. Produkt występuje w 3 wersjach kolorystycznych.

Dozownik został również przetestowany w All4home, jego recenzję można przeczytać na naszym blogu: http://www.all4home.pl/blog/funkcjonalny-design-czyli-dozownik-bezdotykowy-simplehuman.html.
Recenzowany dozownik to poprzednik obecnej wersji srebrnego dozownika, o nieco innym kształcie i pojemności.

Materiał: nikiel matowany, silikon, tworzywo sztuczne
Kolor: srebrny
Wymiary dozownika: 7 x 14.5 x 17.4 cm
Pojemność dozownika: 233 ml
Projekt: Simplehuman