Figurka drewniana Kay Bojesen Hippo painted 26 cm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Kay Bojesen
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 1-3 dni robocze
  • szt.
  • 545,00 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Figurka drewniana z kolekcji "Celebrating the child within" legendarnego projektanta Kay Bojesena. Pierwowzór drewnianej zabawki Hipopotam został zaprojektowany w 1955 roku i stała się jednym z najwierniejszych pracowników Kaya. Służył mu mianowicie na jego biurku jako stojak na ołówek. Nigdy nie wymagał więcej niż przyjaznego poklepania po głowie, zawsze odwdzięczając się gestem z uśmiechem. Uwspółcześniona wersja z kawałkiem kredy zamiast ołówka, została wykonana z drewna bukowego i pokryta czarną farbą do tablic. Hipci został także delikatnie powiększony w stosunku do pierwowzoru aby móc służyć jako"tablica" na małe zapiski. Prawdziwa ikona duńskiego desingnu, z toną charyzmy.

Materiał: drewno bukowe, farba do tablic
Rozmiar: 10.4 x 26.1 cm
Projekt: Kay Bojesen