Garnek miska WMF Fusiontec Mineral 20 cm 2.3l różowy kwarc

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: WMF
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 1-2 dni robocze
  • szt.
  • Cena katalogowa: 629,00 zł
  • Rabat: -157,25 zł (25 %)
  • 471,75 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Garnek w kształcie miski z pokrywką z kolekcji Fusiontec Mineral niemieckiej marki WMF. Garnek został wykonany z unikalnego materiału Fusiontec. W Fusiontec rdzeń z żelaza stapiany jest w nierozerwalną całość z powłoką z naturalnych minerałów w bardzo wysokich temperaturach, dzięki czemu materiał charakteryzuje się wyjątkowo gładką powierzchnią odporną na zarysowania oraz odpryski. Dodatkowo odporny jest także na rdzę i kwasy. Fusiontec doskonale przewodzi i rozprowadza ciepło, oraz jest energooszczędny. Zastosowanie Fusiontec znacznie przyspiesza czas przygotowania potraw w naczyniu. Garnek Fusiontec Mineral wyposażony jest również w szklaną pokrywkę z wykończeniem ze stali nierdzewnej. Naczynie posiada szeroką krawędź ułatwiającą przelewanie. Garnek jest odpowiedni do kuchenek ceramicznych, gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Naczynie można wygodnie myć w zmywarce.

Materiał:
Fusiontec, szkło, stal nierdzewna
Kolor: różowy kwarc
Średnica: 
20 cm
Pojemność:
2.3 l
Zastosowanie: wszystkie rodzaje kuchenek, w tym indukcyjne
Projekt: WMF Germany