Moree Ora | Stoliki kawowe

Stolik Moree Ora biały bez podświetlenia

Stolik Moree Ora biały bez podświetlenia

Stolik kawowy z kolekcji Ora niemieckiej marki Moree. Markowe dopełnienie nowocześnie urządzonego salonu. Wysokość stolika idealna, aby postawić na nim szklankę z ulubionym napojem, książkę lub pilota TV. Stolik wykonano z płyty MDF malowanej na kolor biały o satynowym wykończeniu. Szklany blat dodaje lekkości i subtelności. Produkt do użytku wewnątrz budynków.

2 199,00 zł
Stolik Moree Ora biały z kolorowym podświetleniem LED

Stolik Moree Ora biały z kolorowym podświetleniem LED

Stolik kawowy z kolekcji Ora niemieckiej marki Moree. Markowe dopełnienie nowocześnie urządzonego salonu. Wysokość stolika idealna, aby postawić na nim szklankę z ulubionym napojem, książkę lub pilota TV. Stolik wykonano z płyty MDF malowanej na kolor biały o satynowym wykończeniu. Szklany blat dodaje lekkości i subtelności. Moree Ora został wyposażony w wielokolorowe podświetlenie LED regulowane za pomocą dostarczanego w zestawie pilota zdalnego sterowania. Produkt występuje w trzech modelach różniących się zasilaniem oraz funkcjami oświetlenia. Model podstawowy (28-01-01) zasilany jest za pomocą standardowego przewodu włączanego do gniazda elektrycznego i posiada wielokolorową żarówkę LED o mocy 9W z pilotem zdalnego sterowania. Żarówka świeci w barwach z zakresu RGB oraz w standardowym kolorze białym. Model ACCU (28-03-01) wyposażony jest w wielokolorowe oświetlenie LED o mocy 4W z pilotem zdalnego sterowania. Dodatkowo model ACCU wyposażono w akumulator, który umożliwia wykorzystywanie stolika bez stałego podłączenia go do sieci elektrycznej, zapewniając ok. 10 h pracy pomiędzy cyklami naładowania. Model najwyższy PRO ACCU (28-04-01) jest wyposażony w wielokolorowe oświetlenie LED o mocy 9W i posiada zaawansowane funkcje oświetlenia (9 programów) a jego bateria pozwala na nieprzerwaną pracę do 15 h. Dodatkowo model ten może być sterowany przy użyciu opcjonalnego modułu WiFi, który pozwala na stosowanie urządzeń mobilnych takich jak smartfony lub tablety działające w systemach iOS czy Android. Moduł WiFi należy dokupić oddzielnie.

2 659,00 zł
Stolik Moree Ora czarny bez podświetlenia

Stolik Moree Ora czarny bez podświetlenia

Stolik kawowy z kolekcji Ora niemieckiej marki Moree. Markowe dopełnienie nowocześnie urządzonego salonu. Wysokość stolika idealna, aby postawić na nim szklankę z ulubionym napojem, książkę lub pilota TV. Stolik wykonano z płyty MDF malowanej na kolor czarny o satynowym wykończeniu. Szklany blat dodaje lekkości i subtelności. Produkt do użytku wewnątrz budynków.

2 199,00 zł
Stolik Moree Ora czarny z kolorowym podświetleniem LED

Stolik Moree Ora czarny z kolorowym podświetleniem LED

Stolik kawowy z kolekcji Ora niemieckiej marki Moree. Markowe dopełnienie nowocześnie urządzonego salonu. Wysokość stolika idealna, aby postawić na nim szklankę z ulubionym napojem, książkę lub pilota TV. Stolik wykonano z płyty MDF malowanej na kolor czarny o satynowym wykończeniu. Szklany blat dodaje lekkości i subtelności. Moree Ora został wyposażony w wielokolorowe podświetlenie LED regulowane za pomocą dostarczanego w zestawie pilota zdalnego sterowania. Produkt występuje w trzech modelach różniących się zasilaniem oraz funkcjami oświetlenia. Model podstawowy (28-21-01) zasilany jest za pomocą standardowego przewodu włączanego do gniazda elektrycznego i posiada wielokolorową żarówkę LED o mocy 9W z pilotem zdalnego sterowania. Żarówka świeci w barwach z zakresu RGB oraz w standardowym kolorze białym. Model ACCU (28-23-01) wyposażony jest w wielokolorowe oświetlenie LED o mocy 4W z pilotem zdalnego sterowania. Dodatkowo model ACCU wyposażono w akumulator, który umożliwia wykorzystywanie stolika bez stałego podłączenia go do sieci elektrycznej, zapewniając ok. 10 h pracy pomiędzy cyklami naładowania. Model najwyższy PRO ACCU (28-24-01) jest wyposażony w wielokolorowe oświetlenie LED o mocy 9W i posiada zaawansowane funkcje oświetlenia (9 programów) a jego bateria pozwala na nieprzerwaną pracę do 15 h. Dodatkowo model ten może być sterowany przy użyciu opcjonalnego modułu WiFi, który pozwala na stosowanie urządzeń mobilnych takich jak smartfony lub tablety działające w systemach iOS czy Android. Moduł WiFi należy dokupić oddzielnie.

2 659,00 zł
Stolik Moree Ora Home biały bez podświetlenia

Stolik Moree Ora Home biały bez podświetlenia

Stolik kawowy z kolekcji Ora niemieckiej marki Moree. Markowe dopełnienie nowocześnie urządzonego salonu. Wysokość stolika idealna, aby postawić na nim szklankę z ulubionym napojem, książkę lub pilota TV. Pod blatem znajdziemy użyteczną półkę na książki, gazety i inne przedmioty niezbędne w salonie. Stolik wykonano z drewna malowanego na kolor biały o matowym wykończeniu. Szklany blat dodaje lekkości i subtelności. Produkt do użytku wewnątrz budynków.

4 299,00 zł
Stolik Moree Ora Home biały z kolorowym podświetleniem LED

Stolik Moree Ora Home biały z kolorowym podświetleniem LED

Stolik kawowy z kolekcji Ora niemieckiej marki Moree. Markowe dopełnienie nowocześnie urządzonego salonu. Wysokość stolika idealna, aby postawić na nim szklankę z ulubionym napojem, książkę lub pilota TV. Pod blatem znajdziemy użyteczną półkę na książki, gazety i inne przedmioty niezbędne w salonie. Dodatkowo pod blatem znajdują się także 2 gniazda USB do ładowania dowolnych urządzeń mobilnych. Stolik wykonano z drewna malowanego na kolor biały o matowym wykończeniu. Szklany blat dodaje lekkości i subtelności. Dzięki zastosowaniu oświetlenia LED, stolik Moree Ora może stać się także niekonwencjonalnym źródłem światła. Możliwy jest wybór jednego z 9 programów oświetlenia oraz dowolny kolor ze spektrum RGB. Ustawienie koloru i natężenia światła odbywa się za pomocą pilota dostarczonego wraz ze stolikiem. Możliwe jest także zastosowanie opcjonalnego kontrolera WIFI, przy użyciu którego oświetleniem można sterować za pomocą urządzenia mobilnego pracującego w systemie iOS lub Android. Produkt do użytku wewnątrz budynków.

5 699,00 zł
Stolik Moree Ora orzech bez podświetlenia

Stolik Moree Ora orzech bez podświetlenia

Stolik kawowy z kolekcji Ora niemieckiej marki Moree. Markowe dopełnienie nowocześnie urządzonego salonu. Wysokość stolika idealna, aby postawić na nim szklankę z ulubionym napojem, książkę lub pilota TV. Stolik wykonano z płyty MDF pokrytej orzechowym fornirem. Szklany blat dodaje lekkości i subtelności. Produkt do użytku wewnątrz budynków.

2 799,00 zł
Stolik Moree Ora orzech z kolorowym podświetleniem LED

Stolik Moree Ora orzech z kolorowym podświetleniem LED

Stolik kawowy z kolekcji Ora niemieckiej marki Moree. Markowe dopełnienie nowocześnie urządzonego salonu. Wysokość stolika idealna, aby postawić na nim szklankę z ulubionym napojem, książkę lub pilota TV. Stolik wykonano z płyty MDF pokrytej orzechowym fornirem. Szklany blat dodaje lekkości i subtelności. Moree Ora został wyposażony w wielokolorowe podświetlenie LED regulowane za pomocą dostarczanego w zestawie pilota zdalnego sterowania. Produkt występuje w trzech modelach różniących się zasilaniem oraz funkcjami oświetlenia. Model podstawowy (28-10-01) zasilany jest za pomocą standardowego przewodu włączanego do gniazda elektrycznego i posiada wielokolorową żarówkę LED o mocy 9W z pilotem zdalnego sterowania. Żarówka świeci w barwach z zakresu RGB oraz w standardowym kolorze białym. Model ACCU (28-13-01) wyposażony jest w wielokolorowe oświetlenie LED o mocy 4W z pilotem zdalnego sterowania. Dodatkowo model ACCU wyposażono w akumulator, który umożliwia wykorzystywanie stolika bez stałego podłączenia go do sieci elektrycznej, zapewniając ok. 10 h pracy pomiędzy cyklami naładowania. Model najwyższy PRO ACCU (28-14-01) jest wyposażony w wielokolorowe oświetlenie LED o mocy 9W i posiada zaawansowane funkcje oświetlenia (9 programów) a jego bateria pozwala na nieprzerwaną pracę do 15 h. Dodatkowo model ten może być sterowany przy użyciu opcjonalnego modułu WiFi, który pozwala na stosowanie urządzeń mobilnych takich jak smartfony lub tablety działające w systemach iOS czy Android. Moduł WiFi należy dokupić oddzielnie.

3 349,00 zł