Stelton Collar | Akcesoria do kawy i herbaty

Butelka na wodę Stelton Collar 0,75 l

Butelka na wodę Stelton Collar 0,75 l

Butelka na wodę z kolekcji Collar duńskiej marki Stelton. Designerski kompan spacerów, fitenssu i wakacji. Butelka została wykonana ze stali nierdzewnej pokrytej teflonem. Akcesoria z kolekcji Stelton Collar wyróżniają się połączeniem głębokiej czerni ze złotem, co sprawia iż wyglądają wyjątkowo efektownie. Dla uzyskania optymalnego efektu wizualnego zalecamy łączenie elementów z kolekcji Stelton Collar.

Rabat: 10 %
121,50 zł
Butelka termiczna Stelton Collar 0,75 l

Butelka termiczna Stelton Collar 0,75 l

Butelka termiczna z kolekcji Collar duńskiej marki Stelton. To designerski dodatek zarówno w domu jak i w podróży. Butelka została wyposażona w zakrętkę, która może służyć jako praktyczny kubek. Podwójne zamknięcie sprawia, iż butelka jest zamknięta nawet po odkręceniu kubka. Butelka Stelton Collar została wykonana ze stali nierdzewnej pokrytej teflonem. Akcesoria z kolekcji Stelton Collar wyróżniają się połączeniem głębokiej czerni ze złotem, co sprawia iż wyglądają wyjątkowo efektownie. Dla uzyskania optymalnego efektu wizualnego zalecamy łączenie elementów z kolekcji Stelton Collar.

Rabat: 10 %
242,10 zł
Cukiernica Stelton Collar 0,15l

Cukiernica Stelton Collar 0,15l

Cukiernica z kolekcji Collar duńskiej marki Stelton. Designerski dodatek przeznaczony do wnętrz o nowoczesnym i loftowym stylu. Cukiernice wykonano ze stali nierdzewnej pokrytej teflonowa powłoką, wykończenie to ułatwia utrzymanie w czystości. Akcesoria z kolekcji Stelton Collar wyróżniają się połączeniem głębokiej czerni ze złotem, co sprawia iż wyglądają wyjątkowo efektownie. Dla uzyskania optymalnego efektu wizualnego zalecamy łączenie elementów z kolekcji Stelton Collar.

Rabat: 15 %
133,45 zł
Dzbanek na mleko Stelton Collar 0,5 l

Dzbanek na mleko Stelton Collar 0,5 l

Dzbanek na mleko z kolekcji Collar duńskiej marki Stelton.Designerski dodatek przeznaczony do wnętrz o nowoczesnym i loftowym stylu. Dzbanek na mleko wykonano ze stali nierdzewnej a rękojeść z drewna. Dzbanek z kolekcji Collar pozwala podgrzać mleko bezpośrednio na tradycyjnej kuchence i serwowanie go prosto na stół. Działa na wszystkich typach kuchenek z wyjątkiem płyt indukcyjnych. Akcesoria z kolekcji Stelton Collar wyróżniają się połączeniem głębokiej czerni ze złotem, co sprawia iż wyglądają wyjątkowo efektownie. Dla uzyskania optymalnego efektu wizualnego zalecamy łączenie elementów z kolekcji Stelton Collar.

Rabat: 10 %
202,50 zł
Kawiarka Stelton Collar 240 ml

Kawiarka Stelton Collar 240 ml

Kawiarka do espresso z kolekcji Collar duńskiej marki Stelton. Designerski dodatek przeznaczony do wnętrz o nowoczesnym i loftowym stylu. Kawiarkę wykonano ze stali nierdzewnej a rękojeść z drewna. Kawiarka z kolekcji Collar pozwoli przygotować pyszny napar na tradycyjnej kuchence. Działa na wszystkich typach kuchenek z wyjątkiem płyt indukcyjnych. Akcesoria z kolekcji Stelton Collar wyróżniają się połączeniem głębokiej czerni ze złotem, co sprawia iż wyglądają wyjątkowo efektownie. Dla uzyskania optymalnego efektu wizualnego zalecamy łączenie elementów z kolekcji Stelton Collar.

Rabat: 10 %
323,10 zł
Młynek do kawy Stelton Collar 14 cm

Młynek do kawy Stelton Collar 14 cm

Ręczny młynek do kawy z kolekcji Collar duńskiej marki Stelton. Designerski dodatek przeznaczony do wnętrz o nowoczesnym i loftowym stylu. Dolny pojemnik młynka został wykonany ze stali nierdzewnej i pokryty teflonem. Górna część młynka to stal pokryta miedzią - została z niej wykonana także pokrywa zabezpieczająca przed wypadaniem ziaren podczas mielenia. Ręczny młynek Collar wyposażony został  w ceramiczne żarna. Pozwala na regulację stopnia mielenia kawy pod różne metody parzenia. Ceramiczne żarno nie nagrzewa się, jest wytrzymałe i nie wpływa na smak kawy. Grubość mielenia może być dostosowana do preferowanej metody parzenia kawy. Regulacja jest niezwykle prosta i zajmuje tylko chwilę - wystarczy odkręcić rączkę i za pomocą pokrętła wybrać ustawienie.Akcesoria z kolekcji Stelton Collar wyróżniają się połączeniem głębokiej czerni ze złotem, co sprawia iż wyglądają wyjątkowo efektownie.

Rabat: 10 %
343,80 zł
Shaker z miarką Stelton Collar 0,5 l

Shaker z miarką Stelton Collar 0,5 l

Shaker z miarką o pojemności 0,5 l z kolekcji Collar duńskiej marki Stelton. Designerski dodatek przeznaczony do wnętrz o nowoczesnym i loftowym stylu.  Pozwoli Ci przygotować smaczną kawę mrożoną, drinki czy koktajle. W górnej części znajduje się sitko, zatrzymujące dodatki, takie jak lód, liście czy owoce. Złota miarka oraz zakrętka wyglądają niezwykle efektownie. Smukła budowa pojemnika umożliwia wygodne użytkowanie. Shaker wykonano ze stali nierdzewnej i teflonu, co wpływa na jego niezwykłą trwałość i odporność na stłuczenia. Zastosowane materiały sprawiają także, że shaker jest łatwy w czyszczeniu. Shaker jest częścią kolekcji Collar, stworzonej z myślą o miłośnikach kawy i herbaty. Akcesoria z kolekcji Stelton Collar wyróżniają się połączeniem głębokiej czerni ze złotem, co sprawia iż wyglądają wyjątkowo efektownie.

Rabat: 10 %
323,10 zł
Świecznik Stelton Collar 12 cm

Świecznik Stelton Collar 12 cm

Świecznik z kolekcji Collar duńskiej marki Stelton. Designerski dodatek przeznaczony do wnętrz o nowoczesnym i loftowym stylu. Świecznik wykonano ze stali Ażurowa siatka pozwala uzyskać ciekawe refleksy przy płonącym świeczniku typu tealight. Siatkę można ściągnąć co ułatwia umieszczenie tealighta wewnętrz świecznika. Akcesoria z kolekcji Stelton Collar wyróżniają się połączeniem głębokiej czerni ze złotem, co sprawia iż wyglądają wyjątkowo efektownie. Dla uzyskania optymalnego efektu wizualnego zalecamy łączenie elementów z kolekcji Stelton Collar.

Rabat: 10 %
181,80 zł
Świecznik Stelton Collar 8 cm

Świecznik Stelton Collar 8 cm

Świecznik z kolekcji Collar duńskiej marki Stelton. Designerski dodatek przeznaczony do wnętrz o nowoczesnym i loftowym stylu. Świecznik wykonano ze stali Ażurowa siatka pozwala uzyskać ciekawe refleksy przy płonącym świeczniku typu tealight. Siatkę można ściągnąć co ułatwia umieszczenie tealighta wewnętrz świecznika. Akcesoria z kolekcji Stelton Collar wyróżniają się połączeniem głębokiej czerni ze złotem, co sprawia iż wyglądają wyjątkowo efektownie. Dla uzyskania optymalnego efektu wizualnego zalecamy łączenie elementów z kolekcji Stelton Collar.

Rabat: 10 %
161,10 zł
Zaparzacz | Dzbanek do herbaty Stelton Collar 0,75 l

Zaparzacz | Dzbanek do herbaty Stelton Collar 0,75 l

Zaparzacz będący jednocześnie dzbankiem do herbaty z kolekcji Collar duńskiej marki Stelton. Designerski dodatek przeznaczony do wnętrz o nowoczesnym i loftowym stylu. Zaparzacz do herbaty wykonany jest z niezwyklej trwałej kamionki, boczny wygodny uchwyt wykonany z drewna jest jednocześnie charakterystycznym elementem całej kolekcji Collar. Doskonałe wyważenie naczynia sprzyja jego funkcjonalności. Zaparzacz Collar jest również praktyczny w użyciu ze względu na dużą pojemność oraz możliwość zaparzania napoju na 2 sposoby. Akcesoria z kolekcji Stelton Collar wyróżniają się połączeniem głębokiej czerni ze złotem, co sprawia iż wyglądają wyjątkowo efektownie. Dla uzyskania optymalnego efektu wizualnego zalecamy łączenie elementów z kolekcji Stelton Collar.

Rabat: 10 %
242,10 zł