Inteligentna donica Click and Grow Smart Garden 9 mellow beige

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Click and Grow
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 1-2 dni robocze
  • szt.
  • Cena katalogowa: 899,00 zł
  • Rabat: -44,95 zł (5 %)
  • 854,05 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

CLICK AND GROW SMART GARDEN NA 9 KAPSUŁEK | DONICA ZAWIERA 9 KAPSUŁEK: 3x bazylia, 3x pomidory koktajlowe, 3x sałata

Donica Smart Garden 9 marki Click and Grow. To doskonały pomysł na domową uprawę ziół i roślin zainspirowany technologią NASA. Technologia Click and Grow umożliwia produkcję żywności roślinnej przez cały rok, automatycznie zraszając rośliny i zapewniając im zawsze wystarczającą ilość światła, tlenu i substancji odżywczych. Smart Garden 9 jest samonawadniającym się systemem w komplecie z modułową lampą, zapewniającą optymalne źródło światła nawet dla najwyższych z oferowanych przez producenta roślin. Wystarczy włożyć gotową kapsułkę do donicy, wlać wodę i włączyć Smart Garden do prądu aby po kilkudziesięciu dniach cieszyć się własną rośliną. Elegancka budowa, profesjonalne światła LED i wysokiej jakości wykończenie powodują, że Smart Garden staje się idealnym wyborem dla wszystkich miłośników ziół i roślin. Gotowe kapsułki z roślinami Click and Grow są biodegradowalne i nie zawierają szkodliwych substancji. W sprzedaży dostępne są miedzy innymi kapsułki z pomidorami koktajlowymi, papryczkami chilli, truskawkami, bazylią, oregano oraz wiele innych roślin i ziół. Zbiornik Smart Garden o pojemności 5.5 litra zapewnia optymalne nawadnianie nawet przez miesiąc. Dzięki energooszczędnemu systemowi oświetlenia LED Smart Garden zużywa tylko 6W energii. Zainspirowane technologią NASA, podłoże Smart Soil tworzy idealne środowisko do kwitnięcia roślin, uwalnia składniki odżywcze zgodnie z cyklem życia rośliny i utrzymuje zbalansowane pH gleby. Starter Kit zawiera 9 kapsułek (3x bazylia, 3x pomidory koktajlowe, 3x sałata), które pozwolą rozpocząć uprawę natychmiast po otrzymaniu donicy.

Materiał: tworzywo
Kolor: beżowy | mellow beige
Wysokość: 28 cm
Szerokość: 59 x 15 cm
Waga: 2.4 kg
Projekt: Click and Grow