Kosz bezdotykowy Simplehuman Sensor półokrągły 40l szary

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Simplehuman
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 1-2 dni robocze
  • szt.
  • Cena katalogowa: 576,00 zł
  • Rabat: -103,68 zł (18 %)
  • 472,32 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Kosz bezdotykowy Sensor amerykańskiej marki Simplehuman. Innowacyjne rozwiązanie w postaci otwierania klapy za pomocą precyzyjnego czujnika ruchu pozwala wygodnie i higienicznie korzystać z kosza. Kosz powstał z wykorzystaniem technologii multi-sense, czujnik naśladuje ruch ręki, a zachowanie pokrywy dostosowuje się do ruchu z pełną synchronizacją. Przemyślana technologia sprawia, że kosz nie otworzy się przypadkowo, gdy przechodzimy w pobliżu, natomiast przy dłuższych pracach przełącza się w tryb 30-sekundowego otwarcia nawet jeśli się od niego oddalimy. Kosz wykonano z wytrzymałego tworzywa wysokiej jakości. Płaska tylna ścianka kosza umożliwa ustawienie go bezpośrednio pod ścianą lub meblem. Dodatkowym udogodnieniem jest łatwy system wymiany worków, który sprawia, że są one niewidoczne po zamknięciu pokrywy. Dodatkowo antypoślizgowa podstawa zapewnia stabilność kosza. Kosz jest zasilany bateryjnie. Producent zapewnia 5-letnią gwarancję.

Materiał: tworzywo sztuczne
Kolor: szary
Wymiary: 39.1 x 32.6 x 64.1 cm cm
Wysokość po otwarciu pokrywy: 88.9 cm
Pojemność:
40 l
Zasilanie: bateryjne, 4 x baterie AA (brak w zestawie)
Projekt: Simplehuman