Kubek termiczny do herbaty Eva Solo Nordic Kitchen 0.35 l

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Eva Solo
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 1-2 dni robocze
  • szt.
  • Cena katalogowa: 220,00 zł
  • Rabat: -26,40 zł (12 %)
  • 193,60 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Kubek termiczny na herbatę z kolekcji Nordic Kitchen duńskiej marki Eva Solo, zdobywca prestiżowej nagrody iF Design Award 2019. Kubek Nordic Kitchen pozwala na zaparzenie herbaty bezpośrednio w kubku. Herbata pozostaje ciepła przez kilka godzin dzięki podwójnym ściankom. Praktyczna pętelka może posłużyć do zawieszenia na nadgarstku, a 100% szczelne zamknięcie pozwala na bezpieczne przenoszenie. Praktyczne zamykanie i otwieranie wieczka, pozwalające na obsługę 1 ręką, doskonale sprawdza się podczas jazdy samochodem. Kubek Nordic Kitchen nadaje się także na kawę lub chłodne napoje. Bezpieczne mycie w zmywarce.

Jak zaparzyć herbatę
Wyjmij sitko z kubka, napełnij je listkami herbaty. Nalej gorącą wodę do kubka do zagięcia i umieść sitko ponownie w kubku. Zakręć pokrywę. Jeżeli potrzebujesz parzyć herbatę dłużej, obróć zamknięty kubek do góry nogami, tak aby herbata ponownie miała kontakt z wodą.

Materiał: stal malowana proszkowe, tworzywo, silikon
Kolor: czarny
Pojemność: 0.35 l
Wysokość: 18 cm
Średnica: 7.3 cm
Projekt: Tools®
Nagroda: iF Design Award 2019