Młynek do kawy Stelton Collar 14 cm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Stelton
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 1-3 dni robocze
  • szt.
  • Cena katalogowa: 435,00 zł
  • Rabat: -43,50 zł (10 %)
  • 391,50 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Ręczny młynek do kawy z kolekcji Collar duńskiej marki Stelton. Designerski dodatek przeznaczony do wnętrz o nowoczesnym i loftowym stylu. Dolny pojemnik młynka został wykonany ze stali nierdzewnej i pokryty teflonem. Górna część młynka to stal pokryta miedzią - została z niej wykonana także pokrywa zabezpieczająca przed wypadaniem ziaren podczas mielenia. Ręczny młynek Collar wyposażony został  w ceramiczne żarna. Pozwala na regulację stopnia mielenia kawy pod różne metody parzenia. Ceramiczne żarno nie nagrzewa się, jest wytrzymałe i nie wpływa na smak kawy. Grubość mielenia może być dostosowana do preferowanej metody parzenia kawy. Regulacja jest niezwykle prosta i zajmuje tylko chwilę - wystarczy odkręcić rączkę i za pomocą pokrętła wybrać ustawienie.Akcesoria z kolekcji Stelton Collar wyróżniają się połączeniem głębokiej czerni ze złotem, co sprawia iż wyglądają wyjątkowo efektownie.

Materiał: stal nierdzewna pokryta teflonem
Kolor: czarny, złoty
Wysokość: 14.5 cm
Średnica: 11 cm
Rodzaj młynka: ręczny
Żarna: ceramiczne
Projekt: Daniel Debiasi & Federico Sandri