Nawilżacz-oczyszczacz Stadler Form Robert

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Stadler Form
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 1-2 dni robocze
  • szt.
  • 2 399,00 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

BESTSELLER MARKI STADLER FORM

Nawilżacz z funkcją oczyszczania powietrza Robert szwajcarskiej marki Stadler Form. Produkty marki Stadler Form zapewniają odpowiednie nawilżenie powietrza, ułatwiają oddychanie i poprawiają samopoczucie mieszkańców. Urządzenie posiada wbudowany cyfrowy higrostat, panel dotykowy z sensorem ruchu oraz cztery poziomy regulacji prędkości, w tym turbo. Dla zwiększenia komfortu użytkowania Robert posiada kilka trybów pracy: automatyczny, nocny oraz tryb czyszczenia. Filtr został zaprojektowany w sposób pozwalający na jego wyjmowanie i czyszczenie, dzięki temu urządzenie nie wymaga wymiany filtrów. Kostka z jonami srebra dba o jakość i czystość wody. Wbudowany w urządzenie pojemnik na zapachy pozwala, za pomocą naturalnych esencji lub olejków, na aromatyzowanie powierza. Robert doskonale sprawdza się w pomieszczeniach nawet do 80 m². Projektant Matti Walker nadał urządzeniu unikalną formę, zadbał o detale i wysokiej klasy materiały jak srebrne aluminium, tworząc ten praktyczny a zarazem designerski produkt.

Materiał: wysokiej jakości tworzywo, aluminium
Wymiary:
32.1 x 47.1 x 23.5 cm
Waga: 8.2 kg
Pojemność: 6.3 l
Moc: 7 - 30 W
Wydajność max: 550 g/h
Poziom hałasu: 27 - 56 dB
Wielkość pomieszczenia:
do 80 m²
Projekt: Matti Walker
Gwarancja: 2 lata w serwisie "Door to door"