Palenisko Eva Solo FireGlobe z grillem

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Eva Solo
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 1-3 dni robocze
  • szt.
  • Cena katalogowa: 1 320,00 zł
  • Rabat: -198,00 zł (15 %)
  • 1 122,00 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

BESTSELLER MARKI EVA SOLO

Palenisko FireGlobe duńskiej marki Eva Solo. Urok domowego kominka projektanci Eva Solo przenieśli na zewnątrz, palenisko elegancko prezentuje się na tarasie, balkonie czy w ogrodzie dając ciepło w chłodne wieczory. Wytrzymałe materiały z których palenisko zostało wykonane gwarantują estetyczny wygląd i funkcjonalność. Starannie dobrany kształ sprawia, że płomienie będą wyglądać szczególnie efektownie rzucając cienie na wklęsłą taflę paleniska. Stalowe nóżki zapewniają stabilną pozycję, a wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie. Palenisko FireGlobe nie powinno być użytkowane na drewnianych podłogach lub innych łatwopalnych powierzchniach.

Opcjonalnie do paleniska producent proponuje praktyczną kratkę grillową. Łatwy sposób na zamianę ozdobnego paleniska na praktycznego grilla z dużą powierzchnią na jedzenie. Długi, praktyczny uchwyt pozwala na łatwe przenoszenie kratki przed, w trakcie i po grillowaniu. Należy pamietać o używaniu rękawic kuchennych, ponieważ uchwyt nagrzewa się podczas grillowania.

Palenisko:
Materiał: stal, aluminium
Wysokość: 75 cm
Średnica: 64 cm
Projekt: Eva Solo

Kratka:
Materiał: stal
Średnica: 38 cm
Projekt: Tools®