Palenisko ogrodowe z grillem Keilbach Light My Fire Great 80 cm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Keilbach
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 7-10 dni roboczych
  • szt.
  • Cena katalogowa: 4 499,00 zł
  • Rabat: -224,95 zł (5 %)
  • 4 274,05 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Bezkompromisowy projekt paleniska ogrodowego niemieckiego projektanta Petera Keilbacha. Light My Fire Great to palenisko i grill w jednym. W wersji podstawowej produkt służy jako palenisko pozwalające ozdobić i oświetlić ogród. Dzięki specjalnej konstrukcji, Light My Fire Great nie niszczy trawnika ani podłoża, na którym zostanie postawiony. Opcjonalnie do produktu można nabyć także dopasowany ruszt, pozwalający na przekształcenie paleniska w funkcjonalny grill ogrodowy. Unikalna konstrukcja rusztu pozwala nie tylko na regulację wysokości grillowania ale także na obracanie rusztu w płaszczyźnie poziomej.

Cechą charakterystyczną paleniska Light My Fire Great jest zastosowanie litej stali, z której został wykonany produkt. Stal w takiej postaci jest w pełni odporna na warunki atmosferyczne i umożliwia stosowanie produku niezależnie od pory roku. Dzięki efektowi naturalnej korozji, która z upływem czasu pojawi się na obudowie, Light My Fire Great stanie się niepowtarzalną i oryginalną ozdobą każdego ogrodu. Produkt otrzymał wyróżnienie German Design Award Special 2018.

Materiał: obudowa - stal, ruszt - stal nierdzewna
Rozmiary paleniska: 80 cm (średnica) x 66 cm (wysokość)
Waga paleniska: 62 kg
Rozmiary rusztu: 42 x 40 cm
Projekt: Peter Keilbach