Podkładka pod tablet lub naczynia Eva Solo Smart Mat Grey

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Eva Solo
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 1-2 dni robocze
  • szt.
  • 184,00 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Podkładka Smart Mat pod tablet, smartfon oraz pod gorące naczynia duńskiej marki Eva Solo. Projektanci marki Eva Solo stworzyli stylową wielofunkcyjną silikonową podkładkę o intrygującym kształcie. Idealnie sprawdzi się w kuchni - najpierw można oprzeć na niej tablet lub smartfon z przepisem kulinarnym, czytać wiadomości lub oglądać telewizję, a po zakończeniu gotowania gotową potrawę postawić na odpornej podstawce, by nie uszkodzić blatu lub stołu. Rowki o różnej grubości pozwalają ustawić tablet czy smartfon w wielu pozycjach i pod różnymi kątami, zapewniając użytkownikowi dowolność wyboru oraz komfort korzystania z podstawki. Pasuje do większości urządzeń dostępnych na rynku. Podkładka jest wytrzymała, antypoślizgowa oraz odporna na wysoką temperaturę, możną ją również myć w zmywarce.

Materiał:
silikon
Kolor: szary
Średnica: 17.7 cm
Projekt:
Eva Solo