Kosz bezdotykowy Simplehuman Sensor Liner Pocket 45l

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Simplehuman
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 1-2 dni robocze
  • szt.
  • Cena katalogowa: 960,00 zł
  • Rabat: -172,80 zł (18 %)
  • 787,20 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Kosz bezdotykowy z kieszenią na worki Sensor Liner Pocket amerykańskiej marki Simplehuman. W tym modelu producent połączył dwa innowacyjne rozwiązania w postaci automatycznego otwierania kosza ze zintegrowaną kieszenią na dopasowane worki. Otwierania klapy za pomocą precyzyjnego czujnika ruchu pozwala wygodnie i higienicznie korzystać z kosza. Kosz powstał z wykorzystaniem technologii multi-sense, czujnik naśladuje ruch ręki, a zachowanie pokrywy dostosowuje się do ruchu z pełną synchronizacją. Przemyślana technologia sprawia, że kosz nie otworzy się przypadkowo, gdy przechodzimy w pobliżu, natomiast przy dłuższych pracach przełącza się w tryb 30-sekundowego otwarcia nawet jeśli się od niego oddalimy. Stylowy klasyczny wygląd zapewnia wykonanie kosza ze stali nierdzewnej FPP. Stal FPP jest pokryta niewidoczną powłoką, na której nie pozostają smugi i odciski palców. Ponadto produkt wolniej się kurzy, dzięki czemu dłużej zachowuje czystość i atrakcyjny wygląd. Dodatkowo kosz pokryty jest bezbarwną warstwą nanosilver, która zapobiega rozwojowi zarazków. Płaska tylna ścianka kosza umożliwia ustawienie pod ścianą lub wzdłuż mebli kuchennych. Zapas worków Simplehuman można wygodnie przechowywać w kieszeni Liner Pocket umieszczonej w tylnej części kosza, przy użyciu oryginalnych workó producenta w płaskim opakowaniu z otworem można wygodnie wyjąć kolejny worek przez otwór wewnątrz kosza. Szybka i prosta wymiana worków - solidna i ciężka pokrywa ze stali nierdzewnej unosi się, ułatwiając założenie worka na obręcz kosza, a następnie opada, utrzymując worek mocno w tym samym miejscu i jednocześnie ukrywając jego krawędź. Antypoślizgowa podstawa zapewnia stabilność kosza. Kosz jest zasilany bateryjnie, opcjonalnie dostępny jest zasilacz elektryczny. Możliwości i funkcjonalność produktu również zostały przedstawione w krótkim filmie. Producent zapewnia 5-letnią gwarancję.

Materiał: stal matowa FPP
Kolor: srebrny
Wymiary: 64 x 33 x 39 cm
Pojemność:
45 l
Zasilanie: bateryjne lub opcjonalnie zasilaczem elektrycznym
Gwarancja producenta: 5 lat
Projekt: Simplehuman