Koszty dostawy

Produkty zakupione w All4home są dostarczane kurierem GLS. W przypadku mebli, dostawa następuje wyspecjalizowaną firmą spedycyjną. Standardowo kurierzy doręczają paczki z zakupami w godzinach pracy (tj. od 8.00 do 17.00).  Każdy z Klientów ma prawo do otworzenia paczki oraz do sprawdzenia jej zawartości pod kątem zgodności z zamówieniem i stanu produktów w obecności kuriera. W przypadku pojawnienia się uszkodzeń transportowych należy spisać protokół uszkodzeń i przekazać go kurierowi a informację o tym fakcie przesłać do nas.

Bezpłatna dostawa już od 500 zł

Jeśli kwota zakupów przekroczy 500 zł dostarczymy je na wskazany adres bezpłatnie. Bezpłatna dostawa obowiązuje na terenie Polski. Ze względów rachunkowych opłata transportowa pojawia się na fakturze i wynosi 0,01 zł.

Koszty dostawy kurierskiej dla zamówień poniżej 500 zł

Koszty dostawy kurierskiej dla zakupów opłaconych przelewem lub przelewem elektronicznym (systemy PayU i PayPal) wynoszą:

- 0,01 zł - dla zakupów o wartości powyżej 500 zł
- 10 zł - dla zakupów o wartości od 300 zł do 500 zł
- 20 zł - dla zakupów o wartości od 100 zł do 300 zł
- 30 zł - dla zakupów o wartości do 100 zł

W przypadku płatności przy odbiorze, do kosztów transportu doliczana jest opłata pobraniowa w wysokości 10 zł. Powyżej przedstawione koszty dotyczą przesyłek bezpośrednio związanych z realizacją zamówienia. W przypadku przesyłek niezwiązanych bezpośrednio z realizacją zamówienia, koszt przesyłki o standardowych wymiarach to 20 zł.

Odbiór własny

Odbiór własny zamówionych produktów kosztuje 10 zł. Produkty można odebrać pod adresem:

All4home Wyposażenie Wnętrz
ul. Forteczna 5
32-086 Węgrzce

W przypadku odbioru własnego możliwe formy płatności to przelew lub szybki przelew internetowy realizowane przez systemy bezpiecznych płatności PayU, Przelewy24 lub PayPal. Termin odbioru jest każdorazowo potwierdzany telefonicznie lub e-mailem przez pracownika Działu Obsługi Klienta All4home.

Dostawa mebli

Koszt dostawy większych mebli (np. duże stoły, garderoby) wynosi 70zł. Niektóre z produktów z kategorii mebli dostarczane są bezpośrednio z fabryki do Klienta. W takim wypadku konieczne będzie opłacenie zamówienia przelewem. Pracownicy All4home kontaktują się z Klientem po otrzymaniu przez nas zamówienia celem ustalenia szczegółów dotyczących dostawy i płatności. W przypadku większości mebli o dużych gabarytach lub wadze (np. stoły, większe szafki), dostawa następuje wyspecjalizowaną firmą spedycyjną. Zapewnia to bezpieczną dostawę mebli bez uszkodzeń. Prosimy jednak zwrócić uwagę, iż kierowcy nie świadczą usługi wniesienia mebli do budynków. W przypadku zainteresowania usługą wniesienia prosimy o kontakt z biurem obsługi Klienta.

Śledzenie przesyłek

Po dokonaniu wysyłki zamówionych produktów, przesyłamy e-mailem numer listu przewozowego i nazwę firmy kurierskiej/spedycyjnej doręczającej zakupy. Dzięki numerowi listu możesz śledzić drogę przesyłki.

Paczki nadane kurierem GLS można śledzić pod adresem: https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-paczek

Termin realizacji zamówienia

Przy każdym z produktów podajemy informację o dostępności. Informacje podane na kartach produktów mają charakter informacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby informacje o dostępności były jak najbardziej aktualne. Ze względu na fakt ciągłej rotacji na magazynach dostawców rzeczywisty termin realizacji zamówienia zostaje podany w e-mailu, niezwłocznie po potwierdzeniu fizycznej dostępności produktu na magazynie.