Litera na dom Keilbach Iron Number "b" 24 cm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Keilbach
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 7-10 dni roboczych
  • szt.
  • Cena katalogowa: 319,00 zł
  • Rabat: -15,95 zł (5 %)
  • 303,05 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Litera na dom z kolekcji Iron Number niemieckiej marki Keilbach. Minimalistyczne, a zarazem elegnackie stalowe numery to projekt włoskiego typografa Aldo Novarese'a. Użyto fontu Eurostile zaprojektowanego przez tego włoskiego projektanta w 1962 roku. Wybrana czcionka jest niezwykle uniwersalna i czytelna z odległości. Litery z kolekcji Iron Number opierają się na planie prostokątów i kwadratów, przez co dopasowują się do każdego stylu architektonicznego, wtapiając się w linię budynku. Cyfry i litery z kolekcji są wykonane ze stylowej, skorodowanej stali pokrytej szlachetną patyną. Materiał jest odporny na warunki atmosferyczne, co więcej to dzięki nim ulega z czasem dalszym zmianom i zyskuje niepowtarzalny charakter. W kolekcji znajdują się do wyboru cyfry od 0 do 9, oraz litery a, b, c i d. Każda cyfra i litera są dostępne w naszym sklepie jako oddzielny produkt. Montaż wymaga wiercenia. W skład zestawu montażowego wchodzą kołki i podkładki dystansowe.

Materiał: stal skorodowana u producenta
Rozmiar: wysokość 24 cm, grubość 2 mm
Projekt: Aldo Novarese