Numer na dom Keilbach Iron Number "4" 24 cm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Keilbach
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 7-10 dni roboczych
  • Dostawa od: 0,01 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 319,00 zł
  • Rabat: -15,95 zł (5 %)
  • 303,05 zł

Sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Uzyskaj kod rabatowy. Więcej informacji...

Zamówienie wysyłamy zgodnie z terminem podanym na stronie. Standardowy termin wysyłki wybranego produktu podany jest powyżej. Potwierdzenie terminu realizacji uzyskasz po złożeniu zamówienia.

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Produkty wybranych marek posiadają także dłuższe gwarancje producenta. Jakość produktu jest dla nas najważniejsza, dlatego wybieramy produkty do naszej oferty tak, aby ewentualne reklamacje były rzadkością.

Każdy produkt zakupiony w All4home może zostać zwrócony lub wymieniony bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Uprawnienie do zwrotu przysługuje konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Numer na dom z kolekcji Iron Number niemieckiej marki Keilbach. Minimalistyczne, a zarazem elegnackie stalowe numery to projekt włoskiego typografa Aldo Novarese'a. Użyto fontu Eurostile zaprojektowanego przez tego włoskiego projektanta w 1962 roku. Wybrana czcionka jest niezwykle uniwersalna i czytelna z odległości. Cyfry z kolekcji Iron Number opierają się na planie prostokątów i kwadratów, przez co dopasowują się do każdego stylu architektonicznego, wtapiając się w linię budynku. Cyfry i litery z kolekcji są wykonane ze stylowej, skorodowanej stali pokrytej szlachetną patyną. Materiał jest odporny na warunki atmosferyczne, co więcej to dzięki nim ulega z czasem dalszym zmianom i zyskuje niepowtarzalny charakter. W kolekcji znajdują się do wyboru cyfry od 0 do 9, oraz litery a, b, c i d. Każda cyfra i litera są dostępne w naszym sklepie jako oddzielny produkt. Montaż wymaga wiercenia. W skład zestawu montażowego wchodzą kołki i podkładki dystansowe.

Materiał: stal skorodowana u producenta
Rozmiar: wysokość 24 cm, grubość 2 mm
Projekt: Aldo Novarese