Podkładka pod tablet lub naczynia Eva Solo Smart Mat dąb

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Eva Solo
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 7-10 dni roboczych
  • szt.
  • 184,00 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Podkładka Smart Mat pod tablet, smartfon oraz pod gorące naczynia duńskiej marki Eva Solo. Projektanci marki Eva Solo stworzyli stylową wielofunkcyjną dębową podkładkę o intrygującym kształcie. Idealnie sprawdzi się w kuchni - najpierw można oprzeć na niej tablet lub smartfon z przepisem kulinarnym, czytać wiadomości lub oglądać telewizję, a po zakończeniu gotowania gotową potrawę postawić na odpornej podstawce, by nie uszkodzić blatu lub stołu. Rowki o różnej grubości pozwalają ustawić tablet czy smartfon w wielu pozycjach i pod różnymi kątami, zapewniając użytkownikowi dowolność wyboru oraz komfort korzystania z podstawki. Pasuje do większości urządzeń dostępnych na rynku. Łatwe czyszczenie wilgotną szmatką.

Materiał: dąb
Kolor: naturalny
Średnica: 17.7 cm
Projekt:
Eva Solo