La Siesta | Kolumbijskie hamaki

Wygoda kolumbijskiego hamaka

Kolumbijską marka La Siesta słynie z produkcji wygodnych hamaków outdoorowych. Hamaki projektowane są zgodnie z kolumbijskimi tradycjami zapewniającymi niesamowity komfort odpoczynku oraz długowieczność. La Siesta to także nowoczesność, którą znajdziemy wysokiej jakości materiałach odpornych na słońce i wodę. Hamaki La Siesta to doskonały pomysł na odpoczynek na tarasie w ogrodzie czy podczas wakacyjnego wyjazdu.

Obejrzyj hamaki La Siesta

 

Fotele hamakowe outdoor i do wnętrz

Fotel hamakowy to jeszcze wygodniejsza forma hamaka, która pozwala skorzystać z niego także w pozycji siedzącej. Fotele hamakowe są często wykorzystywane nie tylko w przestrzeniach otwartych ale także we wnętrzach. Fotele La Siesta wykonane są z najwyższej jakości materiałów, pozyskiwanych w zrównoważony, ekologiczny sposób. Duży wybór kolorów i wzorów pozwala na dopasowanie fotela do każdej przestrzeni. 

Obejrzyj fotele hamakowe La Siesta

 

Bezpieczne akcesoria montażowe i stojaki

Niezależnie czy korzystasz z hamaka czy fotela hamakowego, należy zamontować go przy użyciu profesjonalnych akcesoriów montażowych. Jakość montażu wpływa zarówno na bezpieczeństwo jak i na komfort użytkowania hamaka czy fotela. La Siesta dostarcza kompletne zestawy montażowe, które pozwalają zamontować hamak i fotel zarówno do drzewa jak i do ściany czy sufitu. Jeśli nie masz gdzie zamontować hamaka możesz skorzystać z gotowego rozwiązania w postaci stojaka na hamak lub na fotel. Elementy montażowe La Siesta zapewniają są trwałe i zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Obejrzyj zestawy montażowe i stojaki La Siesta