Nichba | Design Made in Denmark

 
Nichba czyli ambicja ukryta w stali
Podstawą Nichby była unikalna umiejętność założyciela Nichlasa B. Andersena, który ze stali potrafił stworzyć praktycznie wszystko. Nichba to marka, która wierzy, że kreatywność, tchnie życie w nasze codzienne czynności. Używając stali, trwałego, mocnego materiału, Nichba stworzyła linię produktów o delikatnym wyglądzie. Nichba oferuje wysokiej jakości meble i dekoracje, które są trwałe. Idealne połączenie stylu i funkcji dla domu, biznesu i rekreacji. Wierzymy, że dom jest prawdziwym odzwierciedleniem Twojego osobistego stylu, dlatego zawsze stosujemy praktyczne podejście, pracując z szanowanymi, wysokiej jakości materiałami, aby zaprezentować Ci to, co najlepsze w nowoczesnym i minimalistycznym wystroju wnętrz.
 
 
Rozwój i tradycja
W ostatnich latach marka Nichba stawała się coraz bardziej znana na europejskim rynku, ale jedna rzecz jest nadal najważniejsza dla jej twórcy: "Twardo stąpać po ziemi". Dania to kraj precyzyjnych rzemieślników i profesjonalistów, którzy zasługują na uznanie. Nichlas B. Andersen chce być tego częścią na zawsze i nigdy nie zapomnieć o duńskich tradycjach projektowych.
 

 
Kompleksowe podejście do wystroju
Meble i akcesoria Nichba tworzą spójną koncepcję wnętrza w stylu black&white. Można zastosować je w większości pomieszczeń aby uzyskać minimalistyczny sznyt, który z całą pewnością będzie wyróżniał się w potoku masowych produktów dostępnych w popularnych sklepach. Jakość produktów Nichba i ich staranność wykonania zwracają na siebie uwagę i sprawiają, iż są one gwiazdami w każdej przestrzeni, w której zostaną zastosowane.
 
ODKRYJ KOLEKCJĘ NICHBA...